Imprezy

Archiwum
14.12.2018

SheeBan Celtic Band

14 grudnia (pt.), godz. 21.00_______________wstęp wolny
Coś dla fanów muzyki celtyckiej, tej tradycyjnej, ale też bardziej współczesnej i polanej różnymi sosami brzmieniowymi, w nowych akustycznych aranżacjach.

https://web.facebook.com/SheebanCelticBand/
https://www.youtube.com/watch?v=EERVc3KNzCU
https://soundcloud.com/sheeban-celtic-band/
15.12.2018

Black Job

15 grudnia (sb), godz. 20:00________________wstęp wolny
Muzyka zespołu oscyluje wokół bluesa, blues-rocka i funky. Na program składają się covery oraz autorskie utwory zespołu. W skład zespołu wchodzi czterech instrumentalistów i zjawiskowa wokalistka o mocnym charakterystycznym głosie.
04.01.2019

Old Metropolitan Band - karnawał czas zacząć!

4 stycznia (pt.), godz. 20.00________________wstęp wolny
Jeśli zaczynać karnawał to tylko z Old Metropolitan Band.
Dzięki nim w Starym Porcie, będziejak w Nowym Orleanie!

Old Metropolitan Band. Niekonwencjonalny zespół jazzowy powstały w 1968 roku. Do dzisiaj fascynuje pełną  temperamentu muzyką. OMB tworzy muzykę inspirowaną światem, którego już nie ma. Nowoorleański klimat tradycyjnego jazzu w  utworach grupy przenika się nawzajem z nutą swojską, bliską każdemu pokoleniu słuchaczy. Nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat cieszą ucho nie tylko krakowskiej publiczności, w tym roku obchodząc uroczyście jubileusz 50 lecia pracy artystycznej!
05.01.2019

Maciej Kłeczek i Przyjaciele

5 stycznia (sb.), godz. 20.00________________wstęp wolny
Maciej Kłeczek – gitarzysta, wokalista, kompozytor i aranżer, założyciel zespołu Krecia Robota, z którym zaliczył udział w wielu festiwalach muzycznych oraz nagrał dwie płyty CD,” Hej nie bój się” i „Kraków czuje bluesa”. Wcześniej długie lata związany był z jednym z najstarszych polskich zespołów bluesowych The Cooks, co zaowocowało nagraniem płyty „A Shot Of Rhythm And Blues”
Obecnie w oparciu o współpracę z zaprzyjaźnionymi muzykami, reprezentującymi różne nurty muzyczne, tworzy nowy autorski projekt.

Skład:
Maciej Kłeczek – gitara, śpiew
Piotr Kosieradzki - skrzypce
Jacek Chruściński – gitara basowa
Wiesław ,,Blacha" Błażkiewicz- perkusja
11.01.2019

Time Out

11 stycznia (pt), godz. 20.00________________wstęp wolny
Każdy koncert jest inną podróżą, inną energią, innymi emocjami. Całe zdarzenie artystyczne pomimo realizacji umówionych utworów i pomysłów muzycznych w dużej mierze jest kreowane przez emocje i wydarzenia danej chwili, reakcje publiczności, magie czasu w którym wszystko się dzieje.