W Tawernie

Kursy i szkolenia
Szkolenia żeglarskie, motorowodne czytaj więcej
Rezerwacja stolików
Szanowni klienci! Informujemy, że rezerwacji... czytaj więcej
Lemon Trio
20.07.2019
Lemon Trio

blues, rock
czytaj więcej
03.08.2019
Piotr Zadrożny

szanty
czytaj więcej

Imprezy

Archiwum
20.07.2019

Lemon Trio

20 lipca (sb), godz. 20.00__________________wstęp wolny
Zawiązany jesienią 2013 roku, polsko-izraelski projekt muzyków, których połączyła fascynacja starym, klasycznym, ponadczasowym bluesem i rockiem. Entuzjazm i pasja muzyków bardzo szybko udziela się  publiczności.

Piotr Damse   - bass
Tomasz Pasko   - klawisze
Ayal Elbaz - gitara i vocal
26.07.2019

Krzysztof "Jurkiel" Jurkiewicz-recital

26 lipca (pt.), godz. 20:00__________________wstęp wolny
Na różnych scenach folkowych obecny od 1981 roku, kiedy to debiutował scenicznie na festiwalu Bazuna. Od 1989 roku związany z grupą Słodki Całus od Buby, w której jest gitarzystą, wokalistą i autorem połowy repertuaru. Od tego samego roku związany ze sceną szantową: najpierw jako wokalista wspierający zespół Packet podczas nagrań, a następnie jako współtwórca takich zespołów jak: Smugglers, Broken Fingers Band, Gdańska Formacja Szantowa i obecnie Formacja. Ostatnio bierze też udział w pracach Męskiego Chóru Szantowego Zawisza Czarny (sekcja basowa). Współtworzył, w początkach jej istnienia, folkrockową grupę Szela, a także współpracował z zespołem EKT Gdynia i wspierał (jako wokalista, gitarzysta i mandolinista) solistów: Waldka Mieczkowskiego i Grzegorza Tyszkiewicza. Ma na swoim koncie wiele nagród, zarówno tych, zdobytych przez zespoły, jak i indywidualnych - za teksty i piosenki; brał udział w nagraniu kilkunastu płyt.
03.08.2019

Piotr Zadrożny

3 sierpnia (sb.), godz. 20.00________________wstęp wolny
Piotr Zadrożny - związany z nurtem piosenki żeglarskiej. Wykonuje głównie własne utwory, ale ma w repertuarze również utwory tradycyjne. Szczególnym upodobaniem darzy muzykę irlandzką.
09.08.2019

Krzysztof "Jurkiel" Jurkiewicz

9 sierpnia (pt.), godz. 20.00________________wstęp wolny
Na różnych scenach folkowych obecny od 1981 roku, kiedy to debiutował scenicznie na festiwalu Bazuna. Od 1989 roku związany z grupą Słodki Całus od Buby, w której jest gitarzystą, wokalistą i autorem połowy repertuaru. Od tego samego roku związany ze sceną szantową: najpierw jako wokalista wspierający zespół Packet podczas nagrań, a następnie jako współtwórca takich zespołów jak: Smugglers, Broken Fingers Band, Gdańska Formacja Szantowa i obecnie Formacja. Ostatnio bierze też udział w pracach Męskiego Chóru Szantowego Zawisza Czarny (sekcja basowa). Współtworzył, w początkach jej istnienia, folkrockową grupę Szela, a także współpracował z zespołem EKT Gdynia i wspierał (jako wokalista, gitarzysta i mandolinista) solistów: Waldka Mieczkowskiego i Grzegorza Tyszkiewicza. Ma na swoim koncie wiele nagród, zarówno tych, zdobytych przez zespoły, jak i indywidualnych - za teksty i piosenki; brał udział w nagraniu kilkunastu płyt.
23.08.2019

DIP Acoustic Trio

23 sierpnia (pt.), godz. 20.00_______________wstęp wolny
DIP Acoustic Trio to troje doświadczonych muzyków, którzy umilą czas nawet najbardziej wymagającym słuchaczom. Akustyczne covery w swoich aranżacjach, szeroki repertuar, charyzma wokalistki oraz bardzo dobry warsztat muzyków.
Zapraszamy :)