W Tawernie

Rezerwacja stolików
Szanowni klienci! Informujemy, że rezerwacji... czytaj więcej
Pod Wiatr na 18 urodzinach Starego Portu
23.11.2019
Pod Wiatr na 18 urodzinach Starego Portu

szanty, piosenka żeglarska, folk
czytaj więcej
Andrzejki z Krakowską Grupa Bluesową
30.11.2019
Andrzejki z Krakowską Grupa Bluesową

rythm&blues, soul, boogie
czytaj więcej

Imprezy

Archiwum
23.11.2019

Pod Wiatr na 18 urodzinach Starego Portu

23 listopada (sb), godz. 20:00______________wstęp wolny
Repertuar zespołu oscyluje między folkiem irlandzkim, liryczną balladą żeglarską oraz żywiołowymi elementami bluegrassu, ale również piosenką turystyczną czy poezją śpiewaną. W przekazaniu treści swoich utworów zespół wykorzystuje bogate instrumentarium: skrzypce, banjo, low i tin whistle, flet poprzeczny, akordeon, bodhran, gitary akustyczne oraz bas akustyczny.

 
29.11.2019

Akustyczni Band - shanty / acoustic rock

29 listopada (pt.), godz. 21.00______________wstęp wolny
AKUSTYCZNI - To wszystko zaczęło się... a kto to pamięta? Najpierw Tomek grał i śpiewał sam, coś o miłości, koniaczkach i morskich opowieściach. Później Michał pokazał mu, że jednak do tego, co śpiewa, bardzo przydaje się akustyczna gitara. Myśleli, że to już, że jest dobrze i wtedy przyszedł Kamil: zaczął stukać i pukać, zaczął uzupełniać rytm i dopiero wtedy okazało się – to jest to! Ale pewnego dnia przyszedł Nikodem – wcześniej byli w wielkim błędzie myśląc, że wiedzą, co robią! To on dopiero pokazał gdzie, jak, co i kiedy. A później już tylko próba, koncert, próba, koncert…

I "stał się" zespół AKUSTYCZNI, z własnym repertuarem, ale również z coverami, które im w duszy grają, które podziwiają. Na żywo dają z siebie 300%, zawsze pozytywnie i z pasją!
30.11.2019

Andrzejki z Krakowską Grupa Bluesową

30 listopada (sb.), godz. 20.00______________wstęp wolny
Krakowska Grupa Bluesowa powstała na początku lat 80. Zespół wykonuje muzykę opartą na chicagowskim bluesie, rhythm and bluesie, soulu i boogie. Do tej pory KGB nagrała dwie płyty: " Czekam na okazję" i "Pomyśl dobrze", które zawierają obok standardów bluesowych, własne kompozycje z autorskimi tekstami.
06.12.2019

Sąsiedzi i Pat Sheridan w Starym Porcie

6 grudnia (pt.), godz. 20.00_________________wstęp wolny
Dawno nie goścililismy na scenie Sąsiadów. Ostatni raz grali w grudniu 2014 roku.
A okazja nie byle jaka! Zapraszamy na specjalny, urodzinowy koncert, z okazji osiągnięcia przez zespół pełnoletniości (tak, tak, to już 18 lat!). Będzie trochę nowości, trochę starości i gość specjalny – Pat Sheridan z Irlandii – słowem to, co Sąsiedzi lubią najbardziej – dużo muzyki i duuużo szant i śpiewu a cappella.


 
07.12.2019

SheeBan Celtic Band w Starym Porcie

7 grudnia (sb.), godz. 21.00________________wstęp wolny
Coś dla fanów muzyki celtyckiej, tej tradycyjnej, ale też bardziej współczesnej i polanej różnymi sosami brzmieniowymi, w nowych akustycznych aranżacjach.

https://web.facebook.com/SheebanCelticBand/
https://www.youtube.com/watch?v=EERVc3KNzCU
https://soundcloud.com/sheeban-celtic-band/